KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8265003
nr 826 5003
Kopia efter Johan Tirén, Speleman, , omkring 1900, 114 x 81
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
2.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:34:20
11/5 15:25:41
300 kr
13/5 16:43:20